MTM Industries
mtm-1
mtm-5
mtm-6
mtm-4
mtm-3
mtm-2
mtm-7
previous arrow
next arrow
Producentem zapachów samochodowych marki Aroma Car jest MTM Industries Sp. z o.o. – nowoczesna firma zlokalizowana w centrum Europy.
Firma powstała w 2008 r i od samego początku wyróżniała się innowacyjnością, dynamiką działania i tempem rozwoju. Zawsze stawialiśmy na badania i współpracę z producentami perfum dlatego w krótkim czasie zaczęliśmy oferować szeroką gamę kompozycji zapachowych i bogaty asortyment produktów. Na początku były to odświeżacze zapachowe do aut. Z czasem w ofercie pojawiły się także kosmetyki samochodowe. Od początku nasze produkty wyróżniały się wysoką jakością wykonania, ciekawym wzornictwem oraz pięknymi aromatyzacjami, dlatego szybko znalazły uznanie klientów na rynkach międzynarodowych. Naszą obecność i dynamiczny rozwój dostrzegło także wielu ekspertów ekonomicznych oraz opiniotwórcze media czego dowodem są liczne wyróżnienia i nagrody, z których jesteśmy bardzo dumni.
Własne laboratorium, certyfikat FSC® oraz dostęp do najnowszych technologii gwarantują wszystkim klientom MTM Industries wysoką jakość i szeroki wybór produktów. Zawsze blisko swoich klientów oraz najnowszych trendów rynkowych MTM Industries wciąż poszerza swój asortyment i wciela w życie nowe idee. Odkryj świat naszych odświeżaczy samochodowych! 

AROMA CAR – world of fragrances.

plus ZAUFALI NAM
Zaufali nam
plus CERTYFIKATY
WYRÓŻNIENIA I NAGRODY
Wyróżnienia i nagrody
Wyróżnienia i nagrody
CERTYFIKATY